VIII Dębliński Dzień Wróbla - zaproszenie

Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego oraz Miejski Dom Kultury w Dęblinie zapraszają do wzięcia udziału w VIII Dęblińskim Dniu Wróbla, który odbędzie się w poniedziałek  20.03.2017 r. o godz. 10.00 w Miejskim Domu Kultury Dęblinie.
W ramach tej imprezy odbędą się XX Złaz "Topienie Marzanny" oraz zakończenie VI Konkursu Poetyckiego na wiersz o tematyce ekologicznej.

W programie przewidujemy:

  • udział w XX Złazie "Topienie Marzanny",
  • zakończenie VI Konkursu Poetyckiego na wiersz o tematyce ekologicznej - wręczenie nagród i wyróżnień laureatom,
  • udział w warsztatach "EKOLOGICZNA MARZANNA",
  • udział w konkursie MARZANN z nagrodami,
  • udział w ceremonii pożegnania zimy i powitania wiosny.

Nadmieniamy, że jak co roku impreza ta jest organizowana w naszym mieście z okazji Międzynarodowego Dnia Wróbla, Dnia Wiosny i Światowego Dnia Poezji, a w br. również w ramach ogólnopolskich obchodów Roku Rzeki Wisły 2017. Informujemy, że rok 2017 został ustanowiony przez Sejm RP Rokiem Rzeki Wisły, do którego obchodów przystąpił również Dęblin.
Przypominamy, że termin przesyłania prac na VI Konkurs Poetycki na wiersz o tematyce ekologicznej upływa 16.03.2017 r., a zgłoszenia do wzięcia udziału w XX Złazie
"Topienie Marzanny" jak również w VIII Dęblińskim Dniu Wróbla można składać do 17.03.2017 r.
Szczegółowe informacje dostępne po przesłaniu e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej ekologiczno-literackiej imprezie.

Krzysztof Karbowski
Prezes Oddziału Dęblińskiego PTT